دستنامه نظام مسائل امام میانی در محله

  • کد خبر : 1836
  • 16 آذر 1401 - 14:56
دستنامه نظام مسائل امام میانی در محله
دستنامه نظام مسائل امام میانی در محله، سند چشم اندازی است که به کنشگری هرچه بهتر و بیشتر امامان محله کمک می کند.

به گزاش منار، دستنامه نظام مسائل امام میانی در محله، سند چشم اندازی است که به کنشگری هرچه بهتر و بیشتر امامان محله کمک می کند. در همین راستا مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس جمهور وقت و اعضای هیات دولت در تاریخ ۰۶/۰۶/۱۳۸۵ می فرمایند:

این سند چشم انداز مسئله ی مهمی است . نباید هم تصور شود که این سند یا سیاست های کلی را کسانی نشسته اند و دارند تنظیم می کنند؛ نه .

درست است که اینها یک فرایندی دارد و از یک جاهایی شروع می شود لیکن آن کسی که در این زمینه کار و فکر می کند و تصمیم می گیرد، خود رهبری است؛ این سیاست ها، سیاست های رهبری است.

این ها چیزهایی است که با توجه به همه ی جوانب ملاحظه شده و این سند چشم انداز درآمده است و بر اساس سیاست های کلی که در این مدت وجود داشته اعلام شده است.

 این ها باید در برنامه ها رعایت شود و نباید تخلف شود. البته ممکن است بعضی از تاکتیک ها به ظاهر با سیاست ها متناسب نباشد؛ اما انسان دقت که بکند، میبیند این تاکتیک در نهایت به همان چیزی که در سیاست ها یا در سند چشم انداز ترسیم شده است، برمی گردد.

 ما از این امتناعی نداریم. مثل اینکه شما با اتومبیل دارید به طرف شرق حرکت می کنید یک جا جاده پیچ می خورد؛ اگر کسی آنجا نگاه کند می بیند جاده به طرف غرب یا شمال یا جنوب می رود؛ اما این پیچ طبیعی جاده است. بعد از اینجا که عبور کردیم، باز به همان مسیر طبیعی می رسیم این طور حرکت ها و مانورهای تاکتیکی و بین راهی را من ایراد نمی گیرم اما جهت گیری حتماً باید جهتگیری سند چشم انداز باشد.

لینک کوتاه : https://manariran.com/?p=1836

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیریت محتوا منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.